Sunday, 4 November 2012

Gościnna projektantka ;)

W związku z tym, że otrzymałam wyróżnienie  w wyzwaniu Kreatywnego Pola pt. "W Elfim Ogrodzie", spotkał mnie zaszczyt  i zostałam zaproszona, jako gościnna projektantka na tym Blogu.
Mogłam tam opowiedzieć troszkę o sobie oraz zaproponować swoje własne wyzwanie. Bardzo lubię samodzielnie robić różne kwiaty, które wykorzystuję do zdobienia moich kartek, więc w wyzwaniu nie mogło ich zabraknąć. Wymyśliłam sobie, że w pracach na moje wyzwanie powinien znaleźć się przynajmniej jeden własnoręcznie zrobiony kwiat, utrzymany w jesiennej tonacji kolorystycznej. Chciałam, aby dziewczyny, które do tej pory same nie robiły kwiatów, zobaczyły, że nie jest to takie trudne i daje ogromną satysfakcję. Jeśli nie macie pomysłu, chciałabym zaproponować, żebyście zajrzały o tu a na pewno zaraz zabierzecie się do pracy. Ja miałam ochotę natychmiast zrobić kilka kwiatów ;)). Jako inspirację wykonałam taką jesienną karteczkę z nowonauczonymi różyczkami ;)).
Kwiaty wykonałam z papieru czerpanego, pozostałe elementy ze Świerszcza za kominem 03. Listki to wykrojnik MD, klatkę dostałam w prezencie od Joanny.
Dziewczyny... i chłopaki, serdecznie zapraszam Was do udziału w moim wyzwaniu. Wiem, że sezon świąteczny ruszył pełną parą, ale zatrzymajcie się jeszcze chwilkę przy jesieni... W tym roku zachwyca nas wyjątkowo pogodą i kolorami... ;)).

Dziękuję bardzo za wszystkie ciepłe słowa, które zostawiłyście pod postem
Na imieniny 3;))
Pozdrawiam  jesiennie, ciepło i zachęcam do robienia kwiatów, 
to naprawdę świetna zabawa.
Gosia

5 comments:

 1. Śliczna kartka :) Różyczki rónież :)
  Idę poczytać wywiad :)

  ReplyDelete
 2. Kwiaty zachwycają! Muszę koniecznie zajrzeć na wyzwanie. Pozdrawiam serdecznie, Magda :)

  ReplyDelete
 3. Przepiękna!!! Różyczki są cudowne, pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Zapraszam do mnie po wyróżnienie: http://lavenderandrosestories.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Cudna karteczka... Pozdrawiam ciepło:))

  ReplyDelete