Friday, 25 July 2014

Dla Młodej Damy

z okazji ukończenia pierwszego roku życia ;)) Pierwszy piękny jubileusz ;) Okrągły...


Zdjęć będzie sporo...
Każda kartka mini albumu jest jednocześnie kieszonką, w której schowana jest dodatkowa karta na zdjęcia bądź zapiski. Aby łatwiej było ją wysuwać z kieszonki, do każdej przykleiłam "uchwyt" w kształcie balonika - serduszka, wykrojnik MD ;).Papiery Forever Friends specjalnie na tę okazję przyjechały from London, dzięki Joasiu ;*.
Uwielbiam albumy pokazane na blogu My Sisters Scrapper. Jest w nich zawsze mnóstwo kieszonek i  zakamarków. Staram się, żeby w moich albumikach też było zawsze trochę niespodzianek ;)  Jedną z nich jest portfelik. Nagłówkowałam się przy nim trochę, w sumie skleiłam kilka wersji w różnych rozmiarach. Klapkę portfelika przytrzymuje mini magnes, w środku umieściłam kartki na dodatkowe fotki, albo mamine zapiski ;) .


Na jednej z kartek zrobiłam Waterfall Folio (jejku, chyba dobrze to nazwałam) ...  Dzięki tym kartkom zyskałam miejsce na dodatkowe zdjęcia... i to całkiem niemało ;). Jak zrobić takie cudo, można zobaczyć o tu.

Innym dodatkiem jest słodka kieszonka, w której umieściłam tagi, przystosowane do notatek rodziców. Tagi były w komplecie z papierami ;).

 
 Jeszcze jedna kieszonka, tym razem schowana w niej jest dodatkowa kartka na zdjęcia ;).


Na trzech z sześciu kartek albumu przyklejone są dodatkowe  zakładki wielkości połowy kartki, no może troszkę większe... na jednej z takich zakładek umieściłam dodatkową kieszonkę, w której schowałam dwa tagi ;). Kurczę, nie bardzo to widać na zdjęciu, ale otwiera się tak jak harmonijka ;).

 I ostatnie już ;))

Dziękuję pięknie za cierpliwość ;) ale inaczej si ę nie da albumu pokazać ;) mam nadzieję, że Natalka będzie miała fajną pamiątkę ;). 
Kwiatki na okładce zrbiłam jak zwykle, sama ;)

Dziękuję za odwiedziny i wszystkie miłe słowa,
powyższy post napisał mój duch,
ponieważ 
wykończył mnie upał... ufff
pozdrawiam ulotnie,
duch Gosi
;)))

11 comments:

 1. Gosiu, proste stwierdzenie że album jest wspaniały, to zdecydowanie za mało! Podziwiam mnostwo pracy i fantastyczny efekt. Album niby mini ale jest zaskakujaco pojemny:-) ciekawi mnie jakie ma wymiary?

  ReplyDelete
 2. Cudny jest :) powtórze się, bo to mi akurat najlepiej pasuje ;) aż się chce do wszystkiego zaglądnąć i wszystko wziąć w rękę :)

  ReplyDelete
 3. Piękny:) taki bajkowy i magiczny:)

  ReplyDelete
 4. o jejku jej, przesłodki, cudowne bajkowe dzieło, ile pracy musiało wymagać, ale efekt genialny!

  ReplyDelete
 5. Wspaniały! I ile pracy w niego włożyłaś, podziwiam!

  ReplyDelete
 6. o, mam te papierki ( i wcale nie jechały zza morza) :-)
  sa świetne do dziecięcych prac ale mnie się tylko raz udało je użyć w dzieciaczkowych tematach, bo w każdych innych też się sprawdzą

  świetny album, ja nie mam cierpliwości do takich cudeniek, tym bardziej podziwiam

  ReplyDelete
 7. Eres maravillosa,a mí también me gusta este tipo de tarea y soy creativa.Felicitaciones

  ReplyDelete
 8. Hi,
  Can you make it in english or italian?,do you ship in Italy?
  Price for 2 please..

  ReplyDelete